KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124146
nr 1512 4146
Svea Nyman
(1902-1986), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Svea Nyman, svensk bildkonstnär född 1902, död 1986.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:39:01
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)